DUYURULAR

2020-2021 Akademik Yılı Güz Yarıyılı Sonu Üç Ders ve Tek Ders Sınav Başvuruları

22 Şub 2021

logo

İZMİR KAVRAM MESLEK YÜKSEKOKULU

2020-2021 Akademik Yılı Güz Yarıyılı Sonu Üç Ders ve Tek Ders Sınav Başvuruları


Üç Ders Sınav Başvuruları

Meslek Yüksekokulumuzda en az 4 Yarıyılı tamamlamış ve en fazla 3 başarısız dersi olan öğrencilerimizin Üç Ders Sınavlarına girebilmeleri için 25 – 26 Şubat 2021 tarihlerinde aşağıdaki link üzerinden başvurmaları gerekmektedir.  Başvurunuzu takip eden 1 saat sonrasında "pos.kavram.edu.tr" adresine öğrenci numarası ve şifresi ile giriş yaptığınızda sınav ücretinizin peşin ve vadeli tutarını görebilirsiniz.

 

Üç Ders Sınavları 2 Mart 2021 tarihinde yapılacaktır.

Üç Ders Sınavı Başvurusu için tıklayınız.


Tek Ders Sınav Başvuruları

Meslek Yüksekokulumuzda en az 4 Yarıyılı tamamlamış, Genel Not Ortalaması(AGNO) 2.00’ın üzerinde ve en fazla 1 başarısız dersi olan öğrencilerimizin Tek Ders Sınavına girebilmeleri için 8-9 Mart 2021 tarihlerinde aşağıdaki link üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Başvurunuzu takip eden 1 saat sonrasında "pos.kavram.edu.tr" adresine öğrenci numarası ve şifresi ile giriş yaptığınızda sınav ücretinizin peşin ve vadeli tutarını görebilirsiniz.

 

Tek Ders Sınavı 12 Mart 2021 tarihinde yapılacaktır.

Tek Ders Sınavı Başvurusu için tıklayınız.

*Tek Ders ve Üç Ders Sınav Programı, Meslek Yüksekokulumuz web sitesinde duyurulacaktır. Sınavlar çevrimiçi (online) yapılacaktır. Sınavlarda mazeret kabul edilmez ve telafi sınavı hükümleri uygulanmaz. Anılan nedenlerle, son başvuru tarihinden sonraki talepler kesinlikle kabul edilmeyecektir.

 

Ölçme Faaliyetleri ve Sınav Uygulama Yönergesi için tıklayınız.

Detaylı bilgi için öğrenci işleri birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

izmirogrenciisleri@kavram.edu.tr

444 9 134