İl Futbol Temsilciliği ve İASKF'ye Plaket verildi...

30 Nis 2013

İstanbul il Futbol Temsilciliği ve İASKF'ye Teşekkür Plaketi.

2 yıldan bu yana Türkiye'nin ilk eğitim ve spor iş birliği olan “EĞİTİM VE SPOR EL ELE" projesini hayata geçiren İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulu bu süreç içerisinde projeye olan katkılarından dolayı İstanbul İl Futbol Temsilciliği ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna teşekkür plaketi verdi.

İstanbul İl Futbol Temsilcisi ve TEF Yönetim Kurulu Üyesi Yemen EKŞİOĞLU, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı ve TEF Yönetim Kurulu üyesi Ali DÜŞMEZ ile birlikte, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreteri M. Ali TANRIYAŞÜKÜR ve İstanbul İl Futbol Temsilciliği başkarı vekili Ufuk TATAR teşekkür plaketi alan isimler oldu.

SPOR YÖNETİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BAŞLIYOR

İstinye Türkiye Futbol Federasyonu amatörler evinde düzenlenen plaket törenine okulumuz adına Yrd. Doç. Dr. Sakin ÖNER katıldı. Yemen EKŞİOĞLU ve Ali DÜŞMEZ” in yoğur programları nedeniyle katılamadıkları törende ayrıca okulumuz tarafından uygulanması planlanan spor yönetimi sertifika programı düzenlenmesi masaya yatırıldı. Bu sertifika programı gereği İstanbul” da ki tüm futbol kulüpleri yöneticilerinin programdan yararlanabilmesi için yetkililerle görüş birliğine varıldı. Eğitim ve Spor El Ele projesi kapsamında ise TFF İstanbul İl Başkanlığı ve İASKF' nin bu projeyi sonuna kadar her konuda destekledikleri vurgulandı.