Unitercih 2013'te Kavram Farkı

25 Tem 2013

Tercih Fuarı 2013'te Kavram MYO Farklı eğitim sistemi ve yenilikçi anlayışı ile öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Yerli ve yabancı 80'ni aşkın üniversite, meslek yüksekokulu ve eğitim danışmanlığı kuruluşunun katıldı fuarın açılışı Vakıf Meslek Yüksekokulları (Birliği ve Kavram Meslek Yüksekokulu mütevelli heyeti başkanı Sn.Bahattin DURMUŞ ile Şişli Belediye Başkanı Sn.Mustafa SARIGÜL tarafından gerçekleştirildi.

Dünyada ve Tükiye'de ilk olan ; Çorap Sanayicileri Derneği iş birliği ve desteği açılmış olan Çorap ve Moda Tasarımı Bölümü öğrencilerimizin tasarladıkları birbirinden güzel çoraplar bu defilede izleyicilerin büyük beğenisini aldı.

Ayrıca İstanbul'da 9 noktada daha devam eden tercih noktalarımızda aday öğrencilere 18 Temmuz'a kadar doğru tercih yapabilmeleri için Kavram Eğitim Kurumlarının yarım yüzyıla yaklaşan eğitim tecrübesi ile de rehberlik ve yönlendirme hizmeti vermeye devam etti.

Açılışın ardından sergilenen müzik dinletisinin yanı sıra Kavram Meslek Yüksekokulu Çorap ve Moda Tasarımı bölümü öğrencilerinin hazırlayıp sundukları çorap defilesi fuar katılımcıları ve misafirleri tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

B.Düzü meydanı - B.Düzü Migros — Z.burnu Olivium — B.evler Metroport — Kartal Meydanı — Sarıyer Halk Kütüphanesi — Beşiktaş Yerleşkesi — Şişli Yerleşkesi — Kadıköy