Kavram MYO

06 Şub 2014

 Çorap İç Giyim dünyası, ticari fırsatlar yaratan platform İFEXPO Fuarında buluşuyor…
 
Avrasya bölgesinin yeni ticari fırsatlar yaratan platformu 11.Uluslararası İstanbul Çorap İç Giyim Fuarı, İç Giyim, Fonksiyonel İç Giyim, Ev Giysileri, Plaj Giysileri, Soket Çorap, Bayan İnce Çorap, Pijama, Gecelik, Mayo-Bikini, Sabahlık ve Çorap Yan Sanayi ve Aksesuarları dünyasını bir araya getiriyor.
 
Önemli iş bağlantılarının kurulmasına hizmet eden, katılımcı firmalar için satış ve pazarlama fırsatları yaratan fuar kapısını; 6 Şubat 2014’te açarken, Türkiye’nin en prestijli fuarlarını organize eden ve ev sahipliği yapan Tüyap, her yıl olduğu gibi bu yıl da markasının gücüyle sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini 8 Şubat 2014’e kadar ağırlıyor olacak.
 
Avrasya bölgesindeki ülkeler sahip oldukları dinamik nüfus yapıları, yükselen alım güçleri, kültürel bağları ve ticaret potansiyelleri ile Türkiye’deki çorap ve iç giyim sektörlerinin hedef ihracat pazarları arasında yer alırken, IFEXPO Fuarı ile katılımcı firmalar marka bilinirliğini güçlendirme, ihracat imkanlarını arttırma, potansiyel müşterileri bir araya gelme, yeni dağıtım kanalları ve satış süreçlerini hızlandırma fırsatları yakalıyor.
 
2013 yılında ziyaretçi akınına uğrayan fuar, bu yılda yerel ve uluslararası arena da ses getirmeyi hedefliyor. İFEXPO 11.Uluslararası İstanbul Çorap İç Giyim Fuarı, sektör profesyonellerini Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ne bekliyor. 

İfexpo Çorap ve İç Giyim fuarı (6-7-8 Şubat) Okulumuz katılmaktadır.
 
Defile Tarihi
Tarih: 8 Şubat 2014 Cumartesi Saat: 11.00
Yer: Tüyap Fuar Merkezi (Beylikdüzü) Salon 3 Defile Etkinlik Alanı