İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu

22 Ara 2016

İstanbul Kavram Meslek Yüksekokulumuzda bu yıl ilki düzenlenen ve dün gerçekleşen İş Sağlığı Ve Güvenliği Sempozyumu, Yüksekokul Müdürümüz Doç. Dr. Kamil Uslu'nun açılış konuşması ile başladı.

Birinci oturuma başkanlık eden Müdürümüzün oturumunda ki ilk konuşmacı; Marmara Üniversitesi'nden Doç. Dr. Saim Ocak, İSG Kültürü Ve Mevzuatı hakkında konuşmasını tamamladı. Sonrasında İSG Uzmanı ve Kimya Mühendisi Sinem Erdoğan Solak Raporlama ve Kusur Tespiti üzerine konuşmasını gerçekleştirdi.

Birinci oturum da devam eden konuşmacılar; Burak Tuna Ve Orhan Ekşi, Risk Değerlendirmesi Uygulamaları hakkında spesifik bilgiler verdi.

Toplam Kalite Yönetimi üzerine konuşan Prof. Dr. Çoşkun Atayeter'in ardından Sektörel Yazilim Uygulamaları üzerine Abidin Özler sunumunu gerçekleştirdi. Dinlenme arasının ardından Öğr. Gör. Naci Kırtaş Periyodik Kontroller, Ziraat Mühendisi Gülin Denizer İSG Uygulamarı hakkında ki sunumlarını gerçekleştirdi. Sempozyumun son konusu İş Kazaları Ve Meslek Hastalıkları üzerine ise Yrd. Doç. Dr. Çetin İlhan Akbulut, Öğr. Gör, Gülşah Atalay, Öğr. Gör. Nihal Temizsoy Bayram ve Öğr. Gör Sinem Akbulut Güçarslan konuşmalarını gerçekleştirdi.

Katılımcılara teşekkür belgelerini sunduktan sonra kapanış konuşmasını gerçekleştiren okul müdürümüz Doç. Dr. Kamil Uslu teşekkürlerini sunarak sempozyumu sonlandırdı.