DANIŞMA KURULU ÜYELERİ
PROGRAMIAD-SOYAD
AdaletSoner Hamza ÇETİN (Avukat)
Tülin ÖZTÜRK (Uzman)
Ağız ve Diş SağlığıTuğçe BÖREKÇİ (Doktor)
Ameliyathane HizmetleriAhmet Fevzi ABACILAR (Operatör Doktor)
Sibel KÜPÇÜ (Organ Nakli Koordinatörü)
AnesteziDoç. Dr.Nimet ŞENOĞLU (Akademisyen)
Doç. Dr. Mert AKAN (Akademisyen) 
AşçılıkNaim TAKBAŞ  (Sodexo İzmir Bölge Müdürü)
Finans, Bankacılık ve SigortacılıkHüseyin Fırat YILMAZ (Ticari Kobi Satış Uzmanı)
Sertaç YILDIRIM (Muhasebe Uzmanı)
Bilgisayar ProgramcılığıElif SAYGI BAVUNOĞLU (Yönetim Kurulu Başkanı)
Harun BAVUNOĞLU  (Yönetim Kurulu Başkan Vekili)
Çocuk GelişimiEzgi DENİZEL GÜVEN (Psikolojik Danışman ve Rehber)
Dış TicaretCuma UYSAL (Bölge Direktörü)
DiyalizSibel İSTANBULLU (Doktor)
FizyoterapiNuri ÜÇLER (Uzman Fizyoterapist)
Grafik TasarımErhan GÖRBEY(Başkan)
Halkla İlişkiler ve TanıtımEce SAATÇİOĞLU  (Başkan Yardımcısı)
Simay BARBAROS (İletişim Uzmanı)
İlk ve Acil YardımOzan ÖNDER (Sevk Koordinasyon Birim Sorumlusu)
İnsan Kaynakları YönetimiTurgay ENGİNCAN (İnsan Kaynakları Bölüm Sorumlusu)
Serdar KALAYCIOĞLU (PERYÖN Ege Şube Başkanı)
İlyas ÇELİK (Fintech Danışmanlık İnsan Kaynakları Yöneticisi)
Serhad SİNKİL  (İnsan Kaynakları Direktörü)
İnşaat TeknolojisiKutay İNCE (İnşaat Mühendisi)
İş Sağlığı GüvenliğiKadir ERÇAKIR (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)
Mutlu Burak PAKSOY  (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)
LojistikTayfun ÇAYLAN (Yönetim Danışmanı  Başkan)
Meltem VRESKALA  (İş Geliştirme Müdürü)
Bahar ER (Yönetim Danışmanı)
MakineSezgin UZCAN (Teknik Müdür)
Mimari RestorasyonNur KOCASOY BAĞCI (Yüksek Mimar)
Radyo ve Televizyon ProgramcılığıTahsin İŞBİLEN (Dernek Başkanı)
Sağlık Kurumları İşletmeciliğiSerhat ERDAL  (İnsan Kaynakları ve Kalite Yöneticisi)
Sosyal HizmetlerHülya BİLGİN (Şube Başkanı)
Spor YönetimiMert ÜSTÜNER (Tesis Sorumlusu)
Can ERBUĞ ( Karşıyaka Spor Kulübü İdari İşler Sorumlusu)
Tıbbi Dokümantasyon ve SekreterlikSevinç EBRİNÇ (Genel Müdür Yardımcısı)
Ersoy ŞİMŞEK (Hastane Müdürü)
Hesna Pınar ÖZER (İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı)
Oğuzhan ÖZER (Personel Müdürü)
Gurbet ÇITAK (Uzman Doktor)
Tıbbi Laboratuvar TeknikleriBora BAYSAL (Uzman Doktor)
Hülya ERBİL (Uzman Hemşire)
Uygulamalı İngilizce ÇevirmenlikSibel ATAM (Çevirmen ve Yazar)
Osman KAYA (Dernek Başkanı)