24-25 Mayıs 2024 tarihinde “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi gerçekleşecektir. Eğitim sonunda katılımcılara staj ve iş başvurularında kullanabilecekleri, 1 yıl geçerli ve e-devlet üzerinden sorgulanabilen eğitim sertifikası verilecektir. Eğitime katılım için, kayıt işlemlerinin 20.05.2024 mesai bitimine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Başvuru ve Kayıt İşlemleri İçin İrtibat: 1. KAT KAVSEM OFİS – KAVSEM Mdr. Yrd. Ezgi Fidan
ezgi.fidan@kavram.edu.tr
kavsem@kavram.edu.tr
![KAVSEM Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi KAVSEM Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi](/images/default-source/default-album/kavsem-temel-i%C5%9F-sa%C4%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-ve-g%C3%BCvenli%C4%9Fi-e%C4%9Fitimi.jpg?sfvrsn=a5b3caea_0&MaxWidth=1000&MaxHeight=1000&ScaleUp=false&Quality=High&Method=ResizeFitToAreaArguments&Signature=BE76DA29D75C8E93CE9DE38CBF498265F3D5F40E)