Öğr. Gör. Alper Aksu

ADALET

alper.aksu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. İmge Kuzgun İnce

ADALET

imge.ince@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Umut Eren Göçmen

ADALET

umut.gocmen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gülin Tulu Katı

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

gulin.kati@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mehmet Altan Kaya

AMELİYAT HİZMETLERİ

altan.kaya@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mustafa Sıtkı Yüksel

AMELİYAT HİZMETLERİ

sitki.yuksel@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Selahattin Yitgin

AMELİYAT HİZMETLERİ

selehattin.yitgin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağlar Yitmenler

ANESTEZİ

caglar.yitmener@kavram.edu.tr

Prof. Dr. Derman Küçükaltan

AŞÇILIK

derman.kucukaltan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Derya Saygılı

AŞÇILIK

derya.saygili@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hande Demirci

AŞÇILIK

hande.demirci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tuğçe Çiloğlu

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

tugce.ciloglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Başoğlu Kabran

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

fatma.kabran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör Sevda Güler

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

sevda.guler@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mert Demir

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

mert.demir@kavram.edu.tr

Öğr.Gör. Zeliha Kartal

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

zeliha.kartal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Damla Aydın

ÇOCUK GELİŞİMİ

damla.aydin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Yıldız

ÇOCUK GELİŞİMİ

fatma.yildiz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Melis Hıdır

ÇOCUK GELİŞİMİ

melis.hidir@kavram.edu.tr

Prof. Dr. İlyas Sözen

DIŞ TİCARET

ilyas@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağrı Ulu

DIŞ TİCARET

cagri.ulu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatmanur Avar

DIŞ TİCARET

fatmanur.avar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özge Elmas Günaydın

DIŞ TİCARET

ozge.gunaydin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayhan Bekmez

DİYALİZ

ayhan.bekmez@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hakan Yanar

DİYALİZ

hakan.yanar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Barış Birinci

FİZYOTERAPİ

baris.birinci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Uzun

FİZYOTERAPİ

elif.uzun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mehmet Ergun Kayıran

FİZYOTERAPİ

mergunkayiran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şerafettin Dedeoğlu

GRAFİK TASARIM

serafettin.dedeoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Emel Kuşku Özdemir

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

emel.ozdemir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Merve Yılmaz

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

merve.yilmaz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Oya Altar Yavuz

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

oya.yavuz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayhan Atakan

İLK VE ACİL YARDIM

ayhan.atakan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tarık Umutoğlu

İLK VE ACİL YARDIM

tarik.umutoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zafer Soydan

İLK VE ACİL YARDIM

zafer.soydan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Hamdi Çakmak

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

ahmet.cakmak@kavram.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Esra Erzengin

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

esra.erzengin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gizem Şahin

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

gizem.sahin@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özlem Anuk

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

ozlem.anuk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Rahile Güran

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

rahile.guran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Karakurt

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

ahmet.karakurt@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Cihan Karademir

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

cihan.karademir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Erkan Durmazgezer

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

erkan.durmazgezer@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Barış Sardoğan

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

baris.sardogan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Merve Karaoğlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

merve.karaoglu@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Özlem Koçtaş Çotur

LOJİSTİK

ozlem.cotur@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Betül Taş

MAKİNE

betul.tas@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Resul Dal

MAKİNE

resul.dal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hakan Burçin Erdoğuş

MAKİNE

hakan.erdogus@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çağla Ercanlı

MİMARİ RESTORASYON

cagla.ercanli@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gaye Naciye Koyuncu

MİMARİ RESTORASYON

gaye.koyuncu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Pelin Aykutlar

MİMARİ RESTORASYON

pelin.aykutlar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Umut Devrim Genç

MİMARİ RESTORASYON

umut.genc@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Buğra Kalender

RADYO VE TELEVİZYON

ahmet.kalender@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Kubilay Aksun

RADYO VE TELEVİZYON

kubilay.aksun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Semih Salman

RADYO VE TELEVİZYON

semih.salman@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Begüm Ceylan

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

begum.ceylan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Buket Deniz Ortanca

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

buket.altinsoy@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nazmiye Ekinci

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

nazmiye.ekinci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Esin Zengin Taş

SOSYAL HİZMETLER

esin.tas@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hülya Karakartal

SOSYAL HİZMETLER

hulya.karakartal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zeynep Ata

SOSYAL HİZMETLER

zeynep.ata@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Aykut Aksu

SPOR YÖNETİMİ

aykut.aksu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Dilek Amcaoğlu

SPOR YÖNETİMİ

dilek.amcaoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ümmügülsüm Çakmak

SPOR YÖNETİMİ

gulsum.cakmak@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayşen Özmen

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

aysen.ozmen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör Berker Kocatürk

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

berker.kocaturk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Kerime Güleç

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

kerime.gulec@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şule Olgun

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

sule.olgun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Barış Atalay

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

baris.atalay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özge Öztuna Aras

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

ozge.aras@kavram.edu.tr

ÖĞR. GÖR. Pınar Akokay

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

pinar.akokay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Burçin Sözen

UYGULAMALI İNGİLİZE VE ÇEVİRMENLİK

burcin.sozen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gökçen Eralan Coşkun

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

gokcen.coskun@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nihal Tuzcu

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

nihal.tuzcu@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Çetin İlhan Akbulut

ADALET PROGRAMI

cetin.akbulut@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fethi Tuğhan Tezcan

ADALET PROGRAMI

fethi.tezcan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gülşah Atalay

ADALET PROGRAMI

gulsah.atalay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. İsmet Polatcan

ADALET PROGRAMI

ismet.polatcan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Atilla Sertgöz

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI

atilla.sertgoz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Emin Selim Pamuk

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI

emin.pamuk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Esra Silahtar

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI

fatma.silahtar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nezaket Ada

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI PROGRAMI

nezaket.ada@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Özçimen

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

elif.ozcimen@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. idil Güralp

AMELİYATHANE HİZMETLERİ

idil.guralp@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Berjan Kahveci

ANESTEZİ

berjan.kahveci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Murat İsmailoğlu

ANESTEZİ

murat.ismailoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Sevdinaz Rasimoğlu

ANESTEZİ

sevdinaz.rasimoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Furkan Demirgül

AŞÇILIK

furkan.demirgul@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Zeynep Bakkaloğlu

AŞÇILIK

zeynep.bakkaloglu@kavram.edu.tr

Doç. Dr. Kamil Uslu

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

kamil.uslu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nesrin Ceylan

BANKACILIK VE SİGORTACILIK

nceylan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Esme Gül Toprak

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

esme.toprak@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Umut Kaya

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI

umut.kaya@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Buğse Bilgin

ÇOCUK GELİŞİMİ

bugse.dindar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nahide Babaoğlu

ÇOCUK GELİŞİMİ

nahide.babaoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ümran Duranay

ÇOCUK GELİŞİMİ

umran.duranay@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Barış Polat

DIŞ TİCARET

bpolat@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Behiye Bahar Dabakoğlu

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ

behiye.dabakoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Melih Şengül

DİŞ PROTEZ TEKNOLOJİSİ

melih.sengul@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. David Çukran

DİYALİZ PROGRAMI

david.cukran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Erdinç Güvenç Güzeloğlu

DİYALİZ PROGRAMI

erdinc.guzeloglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Özlem Kaplan

DİYALİZ PROGRAMI

ozlem.kaplan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Fatma Burcu Torunoğlu

FİZYOTERAPİ

fatma.torunoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Rıza Gülzari

FİZYOTERAPİ

riza.gulzari@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Saime Demirci

FİZYOTERAPİ

saime.demirci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Demet Koca

GRAFİK TASARIM

demet.koca@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Hülya Mert

GRAFİK TASARIM

hulya.mert@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nuran Çalık Güngör

GRAFİK TASARIM

nuran.calik@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Elif Demirci

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

elif.demirci@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Gizem Aksu Can

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

gizem.aksu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tuğba Demir

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM

tugba.demir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Adil Emecan

İLK VE ACİL YARDIM

adil.emecan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Salamon Ovadia

İLK VE ACİL YARDIM

salamon.ovadia@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tülay Akbulak

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ

tulay.akbulak@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ayça Aytaç

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

ayca.aytac@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Dünya Çelebi

İNŞAAT TEKNOLOJİLERİ

dunya.celebi@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Burcu Hışman

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

burcu.hisman@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Güller Banu Karaman Menemencioğlu

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

banu.menemencioglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Seçil Ergül

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

sergul@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Dilek Işılay Üçok

LOJİSTİK

diucok@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Sarp Güneri

LOJİSTİK

sarp.guneri@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. İlker İnan

MAKİNE

ilker.inan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nazlı Ece Geyik

MİMARİ RESTORASYON

nazli.geyik@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şenay Ekşi

MİMARİ RESTORASYON

senay.eksi@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Birol Basiç

ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ

birol.basic@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Deniz Algün

ORTOPEDİK PROTEZ VE ORTEZ PROGRAMI

deniz.algun@kavram.edu.tr

Dr. Öğr. Üyesi Melike Divriklioğlu

PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

melike.divriklioglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ramazan Gözüküçük

PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

ramazan.gozukucuk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tülay Bursalı

PATOLOJİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

tulay.bursali@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ahmet Özsoy

PERFÜZYON PROGRAMI

ahmet.ozsoy@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şinasi Başaran

PERFÜZYON PROGRAMI

sinasi.basaran@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Rabiya Saltık

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI

rabiya.saltik@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şükrü Kara

RADYO VE TELEVİZYON PROGRAMCILIĞI

sukru.kara@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ali Yurtlak

RADYOTERAPİ

ali.yurtlak@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Aysuhan Alpkan

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

aalpkan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Yasemin Ağaoğlu

SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ

yasemin.agaoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Betül Çubuk

SOSYAL HİZMETLER

betul.cubuk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Meryem Güler

SPOR YÖNETİMİ

meryem.guler@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Oktay Yiğit

SPOR YÖNETİMİ

oktay.yigit@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Satı Karadeniz

SPOR YÖNETİMİ

sati.akgul@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Göksel Yılmaz

TIBBİ DÖKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

goksel.yilmaz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Nasibe Yağmur Kartal

TIBBİ DOKÜMANTASYON VE SEKRETERLİK

nasibe.kartal@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Bülent Karademir

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ

bulent.karademir@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Ceyhun Oktay Solakoğlu

RADYOTERAPİ

ceyhun.solakoglu@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. İclal Sönmez

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ

iclal.sonmez@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Mert Gençtürk

TIBBİ GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ

mert.gencturk@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şükrü Hakan Sezer

RADYOTERAPİ

sukru.sezer@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Çetin Akıllar

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ

uzm.akillar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Naim Özgür Bağubek

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI

naim.bagubek@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Şerif Yılmaz

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI

serif.yilmaz@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Tuğçe Tüccar

TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ PROGRAMI

tugce.tuccar@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Bahar Sabah

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

bahar.sabah@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Canan Gülseren İnan

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

canan.inan@kavram.edu.tr

Öğr. Gör. Merve Sargın

UYGULAMALI İNGİLİZCE VE ÇEVİRMENLİK

merve.sargin@kavram.edu.tr