PROGRAM DANIŞMA KURULU ÜYELERİ
PROGRAMIAD-SOYAD
Adalet

İzge KUZGUN (Avukat)

Tulin OZTURK(Uzman)

Ümit TOKER (Avukat)

Ağız ve Diş Sağlığı

Dt. İrem ÇİMEN

Dt. Mesut GENÇER

Dr.PhD. Jusuf LUKARCANIN

Ameliyathane Hizmetleri

Sibel KÜPÇÜ (Organ Nakli Koordinatörü)

Atilla ÇÖKMEZ ( Genel Cerrah/Onkolojik Cerrahi)

Veysel ŞAHİN (Kalp Damar Cerrahisi Uzm.)

Anestezi

Doç. Dr. Mert AKAN (Yoğun Bakım Uzmanı) 

Hande KEKRELİ (Anestezi Teknikeri)

Dr. Barış BİLGİÇ (Uzman Doktor)

Aşçılık

Naim TAKBAŞ  (Sodexo İzmir Bölge Müdürü)

Enbiya ÖZ (Aşçıbaşı)

Evrim KIZILOĞLU (İşletme Sahibi)

Murat YILDIZ (Executive Chief)

Bankacılık ve Sigortacılık

Hüseyin Fırat YILMAZ (Ticari Kobi Satış Uzmanı)

Pelin KARAKAYA (Denetçi)

Zafer MAĞDEN (Genel Müdür)

Bilgisayar Programcılığı

Umut AKOĞLU (AS Grup Kıdemli Bilgi Teknolojileri Yöneticisi)

Fehmi ÖZKANER (Dernek Başkanı)

Kenan TAŞ (Eğitmen Takım Lideri)

Çevre Sağlığı

Prof. Dr. Behazat GÜRKAN (Ekoloji Profesorü)

Hamit HATİP (Çevre Mühendisi)

Fesih VURAL (Sağlık Teknikeri)

Yakup ATEŞ (Çevre Mühendisi)

Maşuk ÖZNUR(Çevre Mühendisi)

Murat AYDIN (Çevre Mühendisi)

Çocuk Gelişimi

Ezgi DENİZEL GÜVEN (Psikolojik Danışman ve Rehber)

Nazan KESKİN (Anaokulları Koordinatörü/Anaokulu Müdürü)

İlknur ATIL (Özel Eğitim Alan Öğretmeni)

Dış Ticaret

Ayşe BAKKURT (EİB Şube Müdürü)

Harun KOÇKESEN (Gümrük Müşaviri/Eğitmen)

Pelin YÜRÜKARSLAN (Gümrük Müşavir Yardımcısı)

Diyaliz

Turgay ÖZGÜNER (Diyaliz Hekimi)

Serap ŞEKER ( Diyaliz Sorumlu Hemşire)

Hatice ÖZGÜR YILDIRIM (Hemodiyaliz-Periton Diyaliz Eğitim Hemşiresi)

Zehra KUŞ

Fizyoterapi

Nuri ÜÇLER (Uzman Fizyoterapist)

Aziz VATANSEVER (Ortopedist)

Dr. Mustafa Sinan YURDAKUL (Fizik Tedavi Hekimi)

Uzm. Dr. Şerafettin ÖZDOĞAN (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı)

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Ayberk OLGAY (Yönetmen)

Gülten TARANÇ (Yönetmen)

Handan KORHAN (Editör/Muhabir)

Alpay SÖNMEZ (Foto-Muhabir)

Hasan DURAL (Asistan Fotoğrafçı)

Nuray ÖNOĞLU (Kurum Sahibi)

Grafik Tasarım

Erhan GÖRBEY(Başkan)

Boran TÜRKAN ( Marka Direktörü)

Öcal ZEHİR (Ajans Başkanı)

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Gizem DAĞ (GDZ Elektrik Kurumsal İletişim ve Müşteri Deneyimi Müdürü)

Gürhan DİKMEN (Bornova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü)

Yeliz NARLI (Bakioğlu Holding Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Müdürü

İç Mekan Tasarımı

Çiçek TEZER (Mimar)

Merve ÇELİK (Mimar)

Hüseyin Onur DİNMEZ (Y. Mimar)

Dürin ULEMA (Y.Mimar)

İlk ve Acil Yardım

Ozan ÖNDER (Sevk Koordinasyon Birim Sorumlusu)

Çağlar UZ (Paramedik)

Mustafa SEVER (Doç.Dr.)

Nadir EREN (Paramedik)

İnsan Kaynakları Yönetimi

Dr. Füsun Toros (Tirsan Kardan San.Tic. A.Ş İnsan Kaynakları Direktörü)

Turgay ENGİNCAN (İnsan Kaynakları Bölüm Sorumlusu)

Serdar KALAYCIOĞLU (PERYÖN Ege Şube Başkanı)

İlyas ÇELİK (İnsan Kaynakları Müdürü)

İnşaat Teknolojisi

Kutay İNCE (İnşaat Mühendisi)

Onur BATMAZ (İnşaat Mühendisi)

Okan ÇUHALI (İnşaat Mühendisi)

İş Sağlığı Güvenliği

Kadir ERÇAKIR (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Mutlu Burak PAKSOY  (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Aykut GÜMÜŞ (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Lojistik

Tayfun ÇAYLAN (Operasyonlar Koordinatörü)

Meltem VRESKALA  (İş Geliştirme Müdürü)

Bahar ER (Yönetim Danışmanı)

Levent BAYOOĞLU (CoreSys Endüstri Yazılımları Genel Müdür/Kurucu Ortak)

Makine

Necati AKTEKİN(Makine Mühendisi)

Erman KAYA (Genel Müdür)

Ali Mete KÜÇÜKKAYA (Arçelik Üretim Yöneticisi)

Mimari Restorasyon

Nur KOCASOY BAĞCI (Yüksek Mimar)

Zeynep GÜNSELİ ÖZŞAHİN (Mimar)

Hilmi Gökhan KUTLU (Mimar,Dr.)

Optisyenlik

Yalçın DEMİRKOL(Optisyen)

Cengiz TUNÇEL (Magaza Sahibi-Atölye Teknisyeni)

Hüseyin DEMİRTAŞ (İzmir Optisyen Gözlükçüler Odası - Bilim ve Eğitim Komisyonu Üyesi)

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Tahsin İŞBİLEN (Dernek Başkanı)

Yusuf SAYGI(Krea Film Yapım-Yapımcı/Yönetmen/İzmir

Cansu ŞAHİN (Freelance Sosyal Medya Uzmanı/ Yönetmen/Oyuncu)

Burak ÇELİK (Bavul Film / Yapım ve Yönetim)

Hazal BULUT ADIGÜZEL (İZSU Genel Müdürlüğü Kurumsal İletişim Daire Başkanlığı / Video Kurgu Editörü)

Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri

Çilem KAYA KOÇ (Dermatoloji Uzmanı)

Hilal TAŞPINAR (Seltek Grup Bölge Temsilcisi)

Melike YAZOĞLU GÜNGÖR

Harun CİCİ (Eğitmen)

Zübeyde NACAR (ESSİ Güzellik Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı)

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Yeşim ATASOY (DEÜ Finansal Analist)

Hesna Pınar ÖZER(İnsan Kaynkları Uzmanı)

Seda KARAKOÇ(Kalite Direktörü)

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Aytaç YILDIZ (Pegasus İç İstasyonlar Müdürü)

Serdar OFLAS (Kaptan Pilot)

Gamze GENÇTÜRK (SunExpress Kabin Amiri)

Fırat ULUSKAN (TGS Yer Hizm. A.Ş. İzmir İst. Baş Müdürü)

Ahmet Alp YAMAN (Havaş İzmir İstasyon Müdürü)

Sosyal Hizmetler

Turgay ÇAVUŞOĞLU (Sosyal Hizmet Uzmanı-Kamu Yönetimi Uzmanı)

Tufan Fırat GÖKSEL (Sosyal Hizmet Uzmanı- SHUDER İzmir Şube Başkanı)

Rana DAYIOĞLU OYMAN(Sosyal Hizmet Uzmanı)

Spor Yönetimi

Efkan ÇİLOĞLU(İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Eğitim Uzmanı)

Mert ÜSTÜNER (Mistral Carrera Genel Müdürü)

Can ERBUĞ (Spor Yorumcusu)

Deniz DURMAZ (Göztepe S.K. Olimpik Branşlar Koordinatörü)

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Serkan BAŞTUĞ(Meddata Eğitim Müdürü)

Bahar DOĞAN(Tınaztepe İnsan Kaynakları Müdürü)

Uzm. Dr. Elife ÖZKAN (Tire Devlet Hast. Başhekim Yardımcısı)

Dila Sude BALABAN (Dr. Suat SEREN Göğüs Hast. ve Cer. E.A.H. Tıbbi Sekr.)

Mesut Can CABBAR (Tınaztepe Üni. Özel Buca Hast. Tıbbi Sekreteri)

Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

Hasan ŞAHİN(Elektronik Mühendisi)

Duygu Nur ÜNLÜ(Tıbbi Görüntüleme Teknikeri)

Barış TUZCUOĞLU(Tıbbi Görüntüleme Teknikeri)

Özge BAĞCI(Tıbbi Görüntüleme Teknikeri)

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

Hülya ERBİL (Uzman Hemşire)

Sevda AYBAK (Biyolog)

Dr. Ebru DEMİRAY GÜRBÜZ 

Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik

 

Osman Kürşat SERTTÜRK(EGEÇEDER Başkanı)

Soner ÜSTÜN (EGEÇEDER Yön. Kur. Üyesi)

Osman KAYA (Dernek Başkanı)

Sabri GÜRSES (Dernek Genel Başkanı)