DUYURULAR

18.03.2023 Tarih 32136 Sayılı Resmi Gazete Öğretim Elemanı Alım Düzeltme İlanı Hk.

18 Mar 2023

1.   Öğretim Üyesi Başvuru Dilekçesi için tıklayınız.

2.   Öğretim Üyesi Başvuru Formu için tıklayınız.

3.    Akademik Personel Adayı Aydınlatma Metni için tıklayınız.

4.    Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metni için tıklayınız.

 

NOT : Akademik Personel Adaylarımız, ekte yer alan Açık Rıza ve Aydınlatma Metinlerinin çıktısını alıp, şahsen başvurularında başvuru esnasında imzalayıp teslim edeceklerdir. Posta ile başvurularda ise bu metinlerin imzalı şekilde evraklar içinde gönderilmesi gerekmektedir. 


İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünden;

DÜZELTME İLANI

            06.03.2023 tarihli ve 32124 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan ilandaki Optisyenlik Programı Dr. Öğr. Üyesi alım ilanı aşağıdaki gibi düzeltilmiştir.

            İlgililere ilanen duyurulur.

B-2) Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu dilekçe ve Öğretim Üyesi Başvuru Formunun ekinde YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosya ve cd.yi ilgili yönerge gereği hazırlayacak (5 takım) vermeleri gerekmektedir. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

 

 

PROGRAM

KADRO

SAYISI

UNVAN

ALES

İLAN ÖZEL ŞARTI

Optisyenlik

1

Prof. Dr.

-

Fizik alanında doçentliğini almış olmak, optik ve optoelektronik alanında çalışmalar yapmış olmak. Alanında bilimsel yayın ve uygulamalı araştırma yapmış olmak.